Epilacja Laserowa

Kosmetolog wykonuje zabieg laserowej epilacji na nogach klientki.

Epilacja laserowa – usuwanie niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki światła lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami.

Źródło: https://pl.wikipedia.org

XLase Plus

Jedna z najbardziej uniwersalnych i najnowocześniejszych platform laserowych na świecie.

Nowoczesna platforma laserowa Platforma laserowa Xlase Plus to idealne rozwiązanie dla wielu problemów estetycznych i zdrowotnych. Nowoczesne rozwiązanie łączy w sobie moc kilku rodzajów laserów, dzięki czemu możemy nie tylko działać odmładzająco i regeneracyjnie, ale również możemy leczyć zmiany zapalne, trądzik i grzybicę paznokci.

Zastosowanie lasera:Platforma XLase Plus

  • epilacja laserowa,
  • fotoodmładzanie,
  • resurfacing,
  • peelingi laserowe,
  • redukcja rumienia.

 

 

Szybka i skuteczna Epilacja

W urządzeniu tym zastosowano innowacyjną technologię diody o wysokiej mocy, która ekspresowo oraz nieinwazyjnie pozwala przeprowadzić odpowiednie procedury na skórze każdego rodzaju o fototypach I-VI. 

Procedura MotionSpeed! To wyjątkowo szybki zabieg epilacji, który charakteryzuje się wyjątkowym komfortem dla pacjenta. Technologia ta polega na silnym chłodzeniu, które zostało połączone z ciągłą emisją impulsów laserowych. Wówczas nie powodujemy uszkodzeń oraz wyraźnie bardziej bezboleśnie doprowadzamy do osiągnięcia odpowiedniej temperatury. Metoda ta jest bezkonkurencyjna wobec pozostałych laserowych metod depilacji. W związku z tym, że technika MotionSpeed to technika ciągłych ruchów, pozwala ona szybciej oraz z dużo większą skutecznością wykonać zabieg fotodepilacji.

Cena badania/zabiegu
Górna warga
150
Broda
200
Policzki
300
Baki
150
Kark
250
Plecy
400
Klatka piersiowa
200
Okolice brodawek piersiowych
150
Brzuch
250
Bikini
300
Pośladki
300
Pachy
300
Łydki
300
Uda
400
Ramiona
350
Przedramiona
350
Nasi specjaliści