Zabiegi Na Twarz

Kosmetolog wykonuje zabieg peelingu wodorowego

HydraZone™ to połączenie aż czterech technologii w jednym urządzeniu. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu możemy zapewnić indywidualnie dobraną i kompleksową terapię każdej skórze oraz wpływać na skutki uboczne foto-starzenia się skóry.

Peeling wodorowy to idealne przygotowanie skóry do innych, bardziej inwazyjnych zabiegów np. laseroterapii. Zabiegi dedykowane są dla osób borykających się ze skóra wrażliwą, płytko unaczynioną, z tendencją do nadmiernego wytwarzania sebum, pozbawioną witalności lub tzw. skórą palacza.

Terapia wodorowa to delikatna a zarazem skuteczna metoda, którą możemy zaproponować każdej kobiecie/mężczyźnie. Pacjenci już po pierwszych zabiegach mogą cieszyć się z nawilżonej, dotlenionej oraz odżywionej skóry.

RF to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermii w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry. Urządzenie RF wyposażone jest w 3 głowice specjalnie dostosowane do różnych powierzchni zabiegowych: okolice oczu, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki i uda.

Efekty zabiegu:

  • ujędrnienie i poprawa owalu twarzy,
  • szybkie spłycenie zmarszczek,
  • likwidacja cieni pod oczami,
  • ujędrnienie i modelowanie, skuteczna walka z cellulitem,
  • możliwość stosowania kosmetyków podczas zabiegu pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Ultradźwięki to głęboki mikromasaż skóry, dzięki któremu aktywizują się komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i podnosi jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych.

Jaka jest zasada działania ultradzwięków w kosmetologii?

Ultradźwięki to fale o niskiej częstotliwości, które dostarczają określone substancje aktywne do głębszych warstw naskórka. Fale ultradźwiękowe przenikają przez warstwę ochronną naskórka, którą stanowią komórki rogowe. Dzięki temu, efekty zabiegów ultradźwiękowych są o wiele lepsze od tych, jakie dają tradycyjne masaże czy inne oddziaływania na skórę.

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna metoda, która obecnie chętnie wykorzystywana jest w szeroko pojętej medycynie estetycznej. Dzięki niej możliwe jest dostarczenie skórze niezbędnych substancji aktywnych – a wszystko to w całkowicie bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny dla organizmu sposób.

Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka, pod stałą kontrolą wizualną, przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy obumarłego naskórka zostają usunięte, wskutek czego powstają nowe, zregenerowane komórki. Do wykonywania zabiegów mikrodermabrazji diamentowej używa się syntetycznych lub naturalnych diamentów osadzonych na głowicy specjalnego urządzenia, które pod sporym ciśnieniem zasysa skórę, powodując ścieranie. Dzięki temu odpowiednio oczyszczamy skórę z martwego naskórka, a także niwelujemy drobne przebarwienia, zaskórniki.

Peeling kawitacyjny wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe o określonej częstotliwości. Przy kontakcie z wilgotną skórą, wywołują efekt kawitacji. Skóra jest bezboleśnie oczyszczana, a martwy naskórek usuwany. Ten zabieg kosmetyczny stanowi alternatywę dla mechanicznego oczyszczania skóry i innych metod inwazyjnych. Jest bardziej delikatny niż peelingi chemiczne, dlatego nawet osoby z cerą wrażliwą mogą go wykonać.

To zabieg, który polega na zastosowaniu mikroprądów, dzięki czemu w skórze wytwarzają się mikropory, przez które mogą swobodnie wnikać składniki aktywne kosmetyków.

Indywidualnie dobrane do potrzeb skóry pacjenta preparaty, pomagają uzyskać satysfakcjonujące klienta rezultaty. Wykorzystując zjawisko mikroporacji wraz z odpowiednio skomponowanymi kosmetykami w nanotechnologii możliwie jest wykonanie zabiegów liftingujących, nawilżających, ujędrniających skórę, redukujących zmarszczki oraz poprawiających owal twarzy. Kosmetyki te działają nie tylko naskórkowo ale na głębokości skóry właściwej.

Cena badania/zabiegu
Infuzja tlenowa
150 - 200
Oxybrazja
150 - 200
Fala radiowa z laserem biostymulującym
200
Fala radiowa (Bipolar RF)
200
Ultradźwięki/ peeling kawitacyjny
150
Mikrodermabrazja
200
Oczyszczanie wodorowe
200 - 300
Mezoterapia bezigłowa
180
Masaż twarzy
60
Drenaż limfatyczny
70
Nasi specjaliści