Bańka Chińska

Bańki chińskie stojące na tacy

Bańka chińska usuwa toksyny i pobudza metabolizm. Praktyczne stosowanie baniek chińskich jest tak stare jak chińska medycyna (która liczy sobie około 3000 lat). 

Bańki, w zależności od tego, czy przystawione w konkretnej okolicy ciała, czy wykorzystane do masażu ciała, leczą następujące schorzenia: nadciśnienie tętnicze, astmę, hemoroidy, czyraki, dolegliwości żołądkowe, impotencję schorzenia stawów, bóle mięśniowe, infekcje, przeziębienia, stany zapalne ścięgien.

Gumowe bańki chińskie to najnowocześniejsze osiągnięcie chińskiej medycyny naturalnej. Dzięki wywołanemu efektowi zasysania, zainicjowany zostaje silniejszy przepływ krwi i płynów ustrojowych, który z kolei usprawnia usuwanie toksyn z ustroju i wzmaga – nawet na kilka godzin po zabiegu – tempo przemiany materii.

Masaż bańką chińską to także rewelacyjny sposób na szybką redukcję cellulitu. Pobudza krążenie krwi, ujędrnia skórę i pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii i toksyn z organizmu.

Zabieg bańką chińską na wybrane partie ciała (np. brzuch, uda i pośladki albo brzuch, ramiona i biodra) lub na całe ciało polega na masażu bańką chińską, przystawianiu baniek w odpowiednich punktach akupunkturowych ciała. 

Cena badania/zabiegu
Bezpośredni kontakt telefoniczny +48 782 225 062
Nasi specjaliści